Nie taki lider straszny !

W 17 kolejce nasza drużyna na wyjeździe mierzyła swoje siły z prowadzącym w tabeli zespołem UKS ''lider'' Borów. Jako jedyna drużyna w poprzedniej rundzie byliśmy wstanie wygrać z tą drużyną.

Mecz od początku był wyrównany z niewielką przewagą na naszą korzyść. Po dośrodkowaniu w pole karne w 15 minucie Damian Sokołowski został ściągnięty do ziemi przez zawodnika z Borowa, a gwizdek sędziego milczał ! Naszym zdaniem ewidentna jedenastka, ale niestety innego zdania był sędzia tego meczu. Przed przerwą stu procentową okazję miał nasz napastnik Brajan Skóra, ale niestety nie potrafił zamienić dogodnej sytuacji na bramkę.

Po przerwie bardzo szybko, bo już w 50 minucie UKS zdobywa bramkę na 1:0. Po dośrodkowaniu piłkę do siatki wpakował skrzydłowy gospodarzy. W minucie 62 po dośrodkowaniu w pole karne zawodnik ''lidera'' Borów faulował Wiktora Baran i sędzia tym razem nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Damian Sokołowski. Do końca spotkania zespół gospodarzy miał większe posiadanie piłki, ale to my po kontratakach stwarzaliśmy groźniejsze sytuację, które niestety nie udało się nam wykorzystać. Wynikiem 1:1 zakończył się mecz. Nasza drużyna w tym meczu pokazała, że ma bardzo dużą wolę walki ucierając nosa liderowi tabeli !