Drugi mecz, druga wygrana!

Po pewnej wygranej w Kiełczowie, drużyna z Kobierzyc miała pauzę spowodowaną organizacją Dożynek w Kobierzycach. Mecz ze Strzelinem został przełożony, a następnym rywalem Kobierzyc była Skra Wojnowice. Drużyna na ten mecz pojechała jako pewna siebie, ale i bardzo skoncentrowana. Zawodnicy z Kobierzyc na mecz wyszli w 9 po przez opóźniony dojazd kilku kluczowych zawodników. Wydawać by sie mogło, że jeżeli drużyna wychodzi na obcym boisku w 9, powinna sie tylko bronić, i starać sie nie stracić bramki, nic mylnego! Drużyna prowadzona przez Zbigniewa Kopcia od razu starała sie narzucić swoje warunki gry i to przyniosło efekt gdyż już w 3 minucie po mierzonym podaniu Łukasza Mierzyńskiego bramke zdobył niezawodny Patryk Skowroński. Po bramce drużyna grała mądrze a po kilku minutach dołączyło 2 brakujących zawodników. Kobierzyce nacierały i kolejna bramke zdobyli w 48 minucie. Kamiński do Skowrońskiego i GKS prowadził już 2:0. Kolejne Ataki, kolejne bramki, Skóra do Dula i w 71 minucie było już  3:0. Kobierzyce do samego końca atakowali i to przyniosło efekt w postaci 3 bramki Patryka Skowrońskiego w 90 minucie po asyście Dula. Warte uwagi jest również to, że Kobierzyce po raz kolejny zachowali czyste konto.

Skra Wojnowice 0:4 STK GKS Kobierzyce

Skład: Żygadło, Bulgajewski, Mierzyński ( '46 Owczarek) Broniszewski, Bekieszczuk, Skrzyniarz ( ' 75 Drożdż) Pawełczyk ( '81 Pawełczyk) Skóra, Kamiński ( ' 60 Wrzosek) Kędzior ( ' 55 Dul) Skowroński.

Bramki: Skowroński x3 Dul x1