Derby Gminy dla Kobierzyc!

W 5 kolejce OLJS, GKS Kobierzyce Pojechał na DERBOWE spotkanie do Jaszowic. Drużyna z Kobierzyc do meczu z Polonią przystąpiła jako Lider tabeli. Od samego początku drużyna prowadzona przez Zbigniewa Kopcia dominowała i stwarzała sobie coraz to groźniejsze sytuacje. Pierwsza bramka dla drużyny z Kobierzyc wpadła w 12 minucie po dość szczęśliwym strzale Łukasza Mierzyńskiego z rzutu wolnego. W pierwszej połowie oprócz ciągłych ataków drużyny GKS nie działo sie nic zbytnio ciekawego. Druga połowa to kontynuowanie tego co działo sie w pierwszej części spotkania. Kobierzyce cierpliwie atakowały i pomału dochodziły do sytuacji bramkowych. W 65 minucie Patryk Skowroński po składnej akcji, uruchomił Mateusza Dula a ten nie dal szans bramkarzowi Polonii. Chwile później bramkę zdobył Patryk Skowroński a asystował mu Mateusz Dul. Drużyna z Kobierzyc była bezlitosna i minute później Patryk Skowroński ponownie trafił do siatki gospodarzy po asyście Mateusza Dula. Drużyna GKS poszła za ciosem i kolejne 2 bramki zdobyła w odstępie 5 minut. Najpierw do siatki trafił Jakub Skrzyniarz, natomiast przeciwnika dobił ponownie Łukasz Mierzyński. Drużyna z Kobierzyc po 5 kolejkach jest samodzielnym Liderem i od 5 meczy nie straciła żadnego gola!

POLONIA JASZOWICE 0:7 GKS KOBIERZYCE

Skład: Żygadło, Wrzosek, Broniszewski, Owczarek, Mierzyński, Skrzyniarz, Pawełczyk, Kędzierski, Kamiński, Bulgajewski ( 52 Dul), Skowroński.

Bramki: Skowroński x3 Mierzyński x2 Skrzyniarz x1 Dul x1