LIDER W KOBIERZYCACH!

GKS Kobierzyce w ramach 4 kolejki pokonał na własnym stadionie Polonie Wrocław 5:0! Od samego początku drużyna z Kobierzyc dominowała i stwarzała sobie coraz to więcej sytuacji strzeleckich. W 25 minucie po małym zamieszaniu piłke do bramki skierował Sebastian Kamiński. GKS nie miał zamiaru sie cofać i ciągle atakował, podwyższenie wyniku zapewnił Patryk Skowroński który bramkę strzelił w 35 minucie. Przed przerwą po szybkiej i składnej akcji, piłke do bramki skierował Kacper Kędzierski. Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej niż pierwsza, zespół z Kobierzyc został zupełnie zaskoczony przez piłkarzy Polonii. Drużyna z Wrocławia atakowała, ale dobrze spisywali sie obrońcy GKS. Na słabą gre zareagował trener Kobierzyc, Zbigniew Kopeć który na boisku wpuścił Mateusza Dula a ten odwdzięczył mu sie 2 bramkami, kolejno w 87 i 89 minucie. GKS znów wygrywa wysoko i co najważniejsze, w 4 meczach zachował czyste konto, bilans bramkowy wygląda następująco : 26:0!

GKS Kobierzyce: 5:0 Polonia Wrocław

Skład: Żygadło, Wrzosek, Broniszewski, Owczarek, Mierzyński (Dul)  Bekieszczuk, Skrzyniarz, Kędzierski ( Łuba) Kamiński, Bulgajweski, Skowroński.

Bramki: Kamiński x1 Skowroński x1 Kędzierski x1 Dul x2